Projektant TZB Kariéra | TZB design s.r.o.

Hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu i na hlavní pracovní poměr.


POKUD MÁTE ZÁJEM TAK PROSÍM PIŠTE NA: mysicka@tzb-design.cz


Volné pracovní pozice:

Projektant TZB

Hledáme nového kolegu na pozici "Projektant TZB". Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ. Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu, v ideálním případě znalost Revitu.
Ideální uchazeč je obsolvent VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí. Hledáme buď samostatného projektanta s praxí, nebo absolventa kterého zaškolíme.

Brigádník s perspektivou

Výpomoc v projekční kanceláři TZB - vytápění, chlazení, VZT, plyn, ZTI. Vytváření projektů TZB, administrativní práce, kreslení výkresů TZB v Autocadu (především vytápění, chlazení, VZT), výpočty tepelných ztrát a dimenzování potrubí v programu PROTECH.

Ideální uchazeč je student VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí, ideálně v posledních ročnících magisterského studia, nebo v posledním ročníku bakalářského studia (pokud uchazeč neplánuje ve studiu pokračovat).

Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu. Preferujeme uchazeče se zájmem o obor TZB, kteří uvažují, že by se v budoucnu zabývali projektováním systémů TZB.

Brigádník - student VŠ

Výpomoc v projekční kanceláři TZB - vytápění, chlazení, VZT, plyn, ZTI. Administrativní práce (tisk a kompletace projektů). Kreslení výkresů TZB v Autocadu (především vytápění, chlazení, VZT), výpočty tepelných ztrát a dimenzování potrubí v programu PROTECH.
Práce je vhodná i pro studenty nižších ročníků VŠ. Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu, v ideálním případě znalost Revitu.
Ideální uchazeč je student VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí, výhodou je střední škola stavební nebo se zaměřením na TZB.

Brigádník - specialista REVIT

Výpomoc v projekční kanceláři TZB - vytváření projektů TZB v BIM systému Autodesk Revit. Hledáme studenta s dobrou znalostí Autodesk Revit ideálně včetně částí MEP pro TZB profese. Práce je vhodná i pro studenty nižších ročníků VŠ. Pracovní doba je flexibilní. Finanční ohodnocení nadstandardní dle dohody.

Co nabízíme:

Nabízíme kvalifikovanou práci v oboru projektování TZB v moderně vybavené projekční kanceláři a v přátelském pracovním prostředí. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a snažíme se, aby byl náš každý zaměstnanec a brigádník v práci spokojený.