Hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu i na hlavní pracovní poměr.

POKUD MÁTE ZÁJEM TAK PROSÍM PIŠTE NA: mysicka@tzb-design.cz

Volné pracovní pozice:

Projektant TZB

Hledáme nového kolegu na pozici „Projektant TZB“. Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ. Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu, v ideálním případě znalost Revitu.
Ideální uchazeč je absolvent VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí. Hledáme buď samostatného projektanta s praxí, nebo absolventa kterého zaškolíme.

Brigádník s perspektivou

Náplní práce je výpomoc v projekční kanceláři TZB – vytápění, chlazení, VZT, plyn, ZTI. Vytváření projektů TZB, administrativní práce, kreslení výkresů TZB v Autocadu (především vytápění, chlazení, VZT), výpočty tepelných ztrát a dimenzování potrubí v programu PROTECH.

Ideální uchazeč je student VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí, ideálně v posledních ročnících magisterského studia, nebo v posledním ročníku bakalářského studia.

Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu. Preferujeme uchazeče se zájmem o obor TZB, kteří uvažují, že by se v budoucnu zabývali projektováním systémů TZB. Výhodou je střední škola stavební nebo se zaměřením na TZB

Brigádník – student VŠ

Výpomoc v projekční kanceláři TZB – vytápění, chlazení, VZT, plyn, ZTI. Administrativní práce (tisk a kompletace projektů). Kreslení výkresů TZB v Autocadu (především vytápění, chlazení, VZT), výpočty tepelných ztrát a dimenzování potrubí v programu PROTECH.
Práce je vhodná i pro studenty nižších ročníků VŠ. Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu, v ideálním případě znalost Revitu.
Ideální uchazeč je student VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí, výhodou je střední škola stavební nebo se zaměřením na TZB.

Brigádník – specialista REVIT

Výpomoc v projekční kanceláři TZB – vytváření projektů TZB v BIM systému Autodesk Revit. Hledáme studenta s dobrou znalostí Autodesk Revit ideálně včetně částí MEP pro TZB profese. Práce je vhodná i pro studenty nižších ročníků VŠ. Pracovní doba je flexibilní. Finanční ohodnocení nadstandardní dle dohody.

 

Co nabízíme:

Nabízíme kvalifikovanou práci v oboru projektování TZB v moderně vybavené projekční kanceláři a v přátelském pracovním prostředí. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a snažíme se, aby byl každý náš zaměstnanec v práci spokojený. Brigádníci u nás mají šanci získat odbornou praxi a zkušenosti.

Patříme mezi nejúspěšnější projekční kanceláře v oboru TZB v ČR. Pracujeme na největších a nejzajímavějších projektech, které se v ČR připravují. Stále máme ambice se zlepšovat a růst. Tak pojďte pracovat k nám! Staňte se součástí našeho skvěle fungujícího týmu! Stále máme volné pracovní pozice a hledáme nové kolegy.