Reference, zpracované projekty Reference | TZB design s.r.o.

REFERENCE

Naše zkušenosti jsou opravdu velice široké. Máme zkušenosti téměř se všemi druhy staveb. Vypracovali jsme již veliké množství projektů vnitřních instalací budov, tedy obecně projektů TZB. Za dobu našeho působení na trhu se jednalo o desítky bytů, stovky rodinných domů, desítky bytových domů, desítky administrativních objektů, desítky škol a mateřských školek, desítky hal a výrobních objektů a také několik developerských celků. 
Našimi klienty jsou architektonické a stavařské kanceláře a studia, jednotliví architekti, ale také jednotliví stavebníci a investoři. Pracujeme jak pro jednotlivce, tak i pro střední a veliké firmy a ateliéry. Mezi naše klienty patří i nejvýznamnější projekční kanceláře působící našem trhu.

Výčet veškerých referencí  by asi nebyl účelný. Níže tedy uvádíme pouze výběr z námi zpracovávaných projektů. Úmyslně jsme vybrali různé projekty, větší a významné stavby, rodinné domy, sídla firem, výrobní a skladovací haly atd. ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Administrativní budova společnosti Eurovia CS, a.s.

Autorem projektu je Mgr.A. Petr Kolář, ADR, s.r.o. Naším klientem byla firma AED project a.s. a investorem firma Eurovia CS, a.s.BYTOVÉ DOMY

SUOMI Hloubětín - YIT

Jedná se o významný developerský projekt v Praze - Hloubětíně. Developerem je YIT Stavo s.r.o. a naším klientem NĚMEC POLÁK, Spol. s r.o.


.

.

.

Další reference na větší stavby, které jsme projektovali za poslední cca dva roky:

BD Kolben Park 1.et. - ABM Architekti, CPI

BD River Park obj. C + E - PORR

BD Kollarova - FINEP

Vanguard Prague - PSN

BD Dolina

BD Holečkova

BD Choceradská

BD Michelangelova

BD Perucká - LOXIA

BD Třebešín F+G - AFI

BD V Holešovičkách

BD Studánka II

BD Troja

BD Hloubětín

Na Pecích Kobylisy

. . .  DALŠÍ REFERENCE PŘIPRAVUJEME . . .